SuperTour sa začalo, finalisti sa nevadia

Vydané 24. 4. 2006 o 0:00
Finalisti SuperStar 2 otvorili turné v Prešove. FOTO - TASR

"Všetci finalisti sú veľmi milí a ľudia sa očividne bavili. Verím, že to takto pôjde aj ďalej," teší sa Andrea Čurná. Zastupuje agentúru, organizujúcu tohtoročné turné finalistov SuperStar. To sa začalo v piatok v Prešove.

Podľa denníka Nový čas si finalisti výhrady voči sebe vyrozprávali a nepredpokladajú, že sa opäť povadia.

Mária Bundová, ktorá krátko pred SuperTour musela začať užívať ďalšie antibiotiká, je už zdravšia, Peter Bažík vystrúhal od radosti na pódiu mlynské kolo a nechýbala ani obľúbená "voľná" divácka disciplína hod plyšákmi.

Turné otvoril "bronzový" Ivan Štroffek s piesňou od Robbieho Williamsa Come Undone, po ňom sa vystriedali ostatné hviezdy a hviezdičky, ktoré počas takmer dvojhodinového programu zaspievali dve skladby.

Záznam z bratislavského koncertu z 27. apríla odvysiela 6. mája televízia Markíza.

"Vybrali sme si to, čo bolo pre nás najzaujímavejšie. Slovenská televízia nejavila záujem o záznam z koncertu, Markíza zareagovala okamžite," vysvetlil to zástupca organizujúcej agentúry Miroslav Tomaškovič.

(tasr, sita)

Manažér Šebo zakázal Cmorikovi hovoriť

Peter Cmorik má svoj prvý singel Dážď. Skladba, ktorá je prvou z pripravovaného albumu, už znie v slovenských rádiách. Text si víťaz druhej série SuperStar napísal sám, hudbu zložil jeho producent Juraj Kupec.

Hneď po skončení SuperTour sa Cmorik vráti do štúdia a dokončí prácu na debutovom CD. To má vyjsť začiatkom júna. Manažér Jozef Šebo zatiaľ zakázal Cmorikovi hovoriť s novinármi.

Tvrdí: "Bolo by to len o SuperStar." Práve táto súťaž však Cmorika výrazne a zadarmo zmedializovala. Po skončení SuperStar totiž Šebo pre SME priznal, že o nahraní albumu mladého speváka sa obaja rozhodli už pred ňou. (mt, sita)

Hlavné správy

PÍŠE IVAN MIKLOŠ

Spoplatnený obsahNepobúrila vás Serenina karikatúra? Asi ste normálni

Politická korektnosť je ohrozením slobody.

Dnes Píše Matúš Ritomský

Spoplatnený obsahKeď Ivan Mikloš stráca cit pre mieru

Naozaj nás Čaputová a Štefunko ohrozujú rovnako ako Kotleba?

BLOG CAFÉ EURÓPA

Zhoda v Únii sa pri kontroverzných témach hľadá ťažko. Zmení sa hlasovanie?

Hľadanie úplnej zhody je často zdĺhavé.

  • 4 hodiny
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní