3. mája

Vydané 3. 5. 2006 o 0:00

dnes má sviatok

Galina

Galiny nemajú jednoduchú povahu. Sú plné intuície a pôvabu, ale aj panovačné a neprístupné. Chcú byť vždy a všade prvé. Dokážu si získať ľudí okolo seba a veľmi dobre sa cítia v spoločnosti výstredných ľudí. Neraz vedú neusporiadaný, priam bláznivý život. Majú pevnú vôľu a neuveriteľné šťastie.

šoubiznis

Depp podal žalobu

Americký herec Johnny Depp zažaloval mesto West Hollywood, pretože plánuje v blízkosti jeho pozemku realizovať rozsiahlu výstavbu. Obáva sa, že obchody a reštaurácie mu zatienia výhľad z jeho vily na okolité kopce.

Nicole sa vydá skôr

Herečka Nicole Kidmanová stanovila dátum svojej svadby so spevákom country Keithom Urbanom na 25. júna. Jej exmanžel Tom Cruise so snúbenicou Katie Holmesovou plánujú svadbu o týždeň neskôr 1. júla.

Halle chce dieťa

Americká herečka Halle Berryová (39) si chce jedného dňa adoptovať dieťa. Každopádne k tomu dôjde, ak sa nestane matkou prirodzeným spôsobom, povedala. V súčasnosti má vzťah s 30-ročným modelom Gabrielom Audrym.

myšlienka

K výšinám veľkosti vedie ťažká cesta.

Seneca

Hlavné správy

Spoplatnený obsahZ budovy SIS budú sociálne byty pre úradníkov, obec neuspela

Tajná služba sa zbavila prvej budovy, ktorá sa dala odhaliť cez internet. Ministerstvo vnútra tam chcel byty pre zamestnancov v ťažkej životnej situácii.

Chorobopis slobody tlače: Bola to srdcová príhoda

Kontrolovať mocných môžu len autenticky slobodné médiá.

  • 4 hodiny
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní