Zuzana Hajdu odchádza z TV JOJ

Vydané 11. 5. 2006 o 20:40 Autor: tasr

Bratislava 11. mája (TASR) Moderátorka Zuzana Hajdu definitívne odchádza z televízie JOJ.

Tvár hlavného spravodajstva sa s vedením televízie dohodla, že od 1. júna sa skončí jej pracovný pomer dohodou a ona vraj zvažuje niekoľko zaujímavých ponúk. "Dala som si na čas, aby som si všetko dôkladne rozmyslela. Ponuka televízie, aby som moderovala reláciu Črepiny PLUS, ma však nezaujala," povedala dnes pre TASR Hajdu, ktorá za posledný rok urobila ďalšiu zo zásadných životných zmien. Pred pár mesiacmi sa totiž po 3,5-ročnom vzťahu rozišla s talianskym priateľom Carmelom.

Profesionálnu zmenu vraj zvažovala už dlhšie a k definitívnemu rozhodnutiu prišla na nedávnej dovolenke v Egypte. "Pomohlo mi, že som na istý čas odišla zo Slovenska a v pokoji porozmýšľala o mojom ďalšom smerovaní," dodala, no zatiaľ nechcela bližšie špecifikovať nové ponuky. "Sú rôzne. Mediálne aj nemediálne," s úsmevom, no neurčito konštatovala jedna z moderátoriek, ktoré stáli pri úplných začiatkoch JOJ-ky.

Televízia JOJ Zuzane ponúkala miesto v novej relácii Črepiny PLUS, ktorú mohla moderovať spolu s Hanou Gallovou. "Ona a Hanka Gallová boli jediné moderátorky, ktorým sme miesto v Črepinách PLUS ponúkli. Verili sme, že aj Zuzkina prítomnosť by pomohla zatraktívniť novú reláciu. Naopak, ona nás po návrate z Egypta oslovila s prosbou o uvoľnenie ku koncu mája, s tým, že má zaujímavú ponuku, ktorú by rada prijala. Po vzájomnej dohode so Zuzkou k poslednému májovému dňu ukončíme pracovný pomer," dodal riaditeľ pre PR a promotion TV JOJ Ľudovít Tóth a zároveň odmietol špekulácie, že by za jej odchodom stáli nejaké profesionálne chyby.

Hlavné správy

Spoplatnený obsahAktivitou v parlamente nesrší, politickú budúcnosť má Kaliňák už spečatenú

V Smere je stále veľmi silný, hovorí o Robertovi Kaliňákovi politológ.

Spoplatnený obsahRytmusa pozvali na džezový koncert. Výsledok prekvapil

Na festivale One Day Jazz Festival mal Martin Valihora nečakaného hosťa.

KOMENTÁR TOMÁŠA PROKOPČÁKA

Spoplatnený obsahToto nie je cenzúra, je to základná slušnosť

Je našou povinnosťou postaviť sa vám.

PODCAST ZOOM

Zoom: Čo keď čierne diery nejestvujú, a je to ešte záhadnejšie

Vedci uvažujú o alternatívnom zdroji.

  • 4 hodiny
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní