Týždeň v šoubize Selebrity

Vydané 2. 7. 2008 o 0:00 Autor: Tomáš Prokopčák

Komik Eddie Murphy ohlásil koniec filmovej kariéry. Hovorí, že jeho nový film Meet Dave bude „jeden z posledných“. Takéto vyjadrenie znamená, že ich nakrúti ešte desať, no teraz potrebuje nejaké promo. Apropo, pamätáte sa, kedy naposledy hral v aspoň trochu zábavnom filme? Guru? Prvý Dolittle?

Posledné dva týždne šoubiz špekuluje o dvoch veciach: či Amy je, alebo nie je úplná troska a či sa Madonna a jej „zatiaľmanžel“ Guy Ritchie rozvádzajú, alebo nie. Zaručené správy sú každé dva dni dementované a neistote pridáva i to, že Guy plánuje zorganizovať párty pri príležitosti jej päťdesiatky. Správa sa takto muž pred rozvodom? Teraz sa však treba spýtať, kde je to Madonnino šťastie z kabaly?

Už spomínaná Amy Winehouse sa konečne vrátila k vystupovaniu. Na Glastonbury však ukázala, že intonačná istota a energia z jej prejavu sú v súčasnosti len kapitolou hudobných dejín. Potácajúca sa závisláčka nie je práve hudobný ideál, no ak udrie fanúšikov, ktorí si dovolili dotknúť sa jej, nestačíme žasnúť. Keď už si neváži slová doktorov, mohla by si aspoň ľudí, vďaka ktorým zarába.

Nový tlačový zákon je vraj pre obyčajných ľudí. Prvým obyčajným víťazom obyčajného lovu na neobyčajné čarodejnice sa stala Martina Šindlerová, ktorá využila právo na odpoveď. Bránila sa šuškande o návrate k Braňovi Zahradníkovi. Navyše, vraj nie je ani pravda, že by nejaký odborník označil jej prvý album za prepadák. No bohužiaľ, ono to pravda je. A my to zopakujeme aj tisíckrát: ten debut je zlý, zlý a zlý!

Hlavné správy

Spoplatnený obsahDlhy by mal štát odpúšťať budúci rok. Náklady vyčísľujú

Šéf SNS Andrej Danko spomína aj ďalší generálny pardon v Sociálnej poisťovni. Komore exekútorov sa to nepáči.

PODCAST DOBRÉ RÁNO

Dobré ráno: Liek existoval, aj tak ho takmer nechali umrieť

Príbeh, ktorý opisuje slovenské zdravotníctvo.

Takto Sagana často neuvidíte. Čudoval sa aj Svorada

Trojnásobný majster sveta získal šiesty národný titul skvelým spôsobom.

Kočner má právo sa brániť

Je dobré si všímať, kto, kedy a ako o ňom rozhoduje.

  • 4 hodiny
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní