20.apríla

Vydané 20. 4. 2006 o 0:00

dnes má sviatok Marcel

Nositelia tohto mena vedia využívať svoje schopnosti a kontakty. Môžu byť z nich napríklad úspešní obchodní zástupcovia. Ich prístup k ľuďom je individuálny. Citlivosť Marcelov je skutočná, miestami sa k nej však pripája vypočítavosť. Potrebujú hlavne pohyb a prospieva im aj dostatok spánku.

šoubiznis

Oscary budú vo februári

Udeľovanie Oscarov sa v roku 2007 presunie späť na februárový termín. Tento rok sa prestížne filmové ceny rozdávali prvú marcovú nedeľu, aby sa predišlo kolízii so zimnými olympijskými hrami v Turíne. Nominácie sa vyhlásia už 23. januára 2007.

Renee si zahrá v horore

Renee Zellwegerová si zahrá vo filmovom horore s názvom Case 39, Prípad 39. Film rozpráva o idealistickej sociálnej pracovníčke, ktorá zachráni 10-ročné zneužívané dievča pred jej rodičmi. Iba neskôr zistí, že veci nie sú také, aké sa zdajú byť.

Federline: Večne s Britney

Napriek viacerým vážnym nezhodám je manžel americkej popovej princeznej Britney Spearsovej presvedčený, že ich zväzok je večný. "Neuznávam rozvod. Kašlem na niečo také," povedal Federline. "Keď si raz ženatý, musíš o to bojovať," dodal.

myšlienka

Najväčší údiv vzbudzuje ten, na koho nerobia peniaze žiaden dojem. Obstál v skúške ohňom.

Cicero

Hlavné správy

Spoplatnený obsahVelikáni podvodu dokázali predať Eiffelovku aj linku pražskej električky

V minulosti ľudí podvádzali skutoční velikáni svojho remesla.

Spoplatnený obsahRádiové dievčatá svietili v tme a zomierali. Firma o nich klamala

Maľovali ciferníky, advokáti ich nechceli brániť.

  • 4 hodiny
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní