SuperTour sa začalo, finalisti sa nevadia

Vydané 24. 4. 2006 o 0:00
Finalisti SuperStar 2 otvorili turné v Prešove. FOTO - TASR

"Všetci finalisti sú veľmi milí a ľudia sa očividne bavili. Verím, že to takto pôjde aj ďalej," teší sa Andrea Čurná. Zastupuje agentúru, organizujúcu tohtoročné turné finalistov SuperStar. To sa začalo v piatok v Prešove.

Podľa denníka Nový čas si finalisti výhrady voči sebe vyrozprávali a nepredpokladajú, že sa opäť povadia.

Mária Bundová, ktorá krátko pred SuperTour musela začať užívať ďalšie antibiotiká, je už zdravšia, Peter Bažík vystrúhal od radosti na pódiu mlynské kolo a nechýbala ani obľúbená "voľná" divácka disciplína hod plyšákmi.

Turné otvoril "bronzový" Ivan Štroffek s piesňou od Robbieho Williamsa Come Undone, po ňom sa vystriedali ostatné hviezdy a hviezdičky, ktoré počas takmer dvojhodinového programu zaspievali dve skladby.

Záznam z bratislavského koncertu z 27. apríla odvysiela 6. mája televízia Markíza.

"Vybrali sme si to, čo bolo pre nás najzaujímavejšie. Slovenská televízia nejavila záujem o záznam z koncertu, Markíza zareagovala okamžite," vysvetlil to zástupca organizujúcej agentúry Miroslav Tomaškovič.

(tasr, sita)

Manažér Šebo zakázal Cmorikovi hovoriť

Peter Cmorik má svoj prvý singel Dážď. Skladba, ktorá je prvou z pripravovaného albumu, už znie v slovenských rádiách. Text si víťaz druhej série SuperStar napísal sám, hudbu zložil jeho producent Juraj Kupec.

Hneď po skončení SuperTour sa Cmorik vráti do štúdia a dokončí prácu na debutovom CD. To má vyjsť začiatkom júna. Manažér Jozef Šebo zatiaľ zakázal Cmorikovi hovoriť s novinármi.

Tvrdí: "Bolo by to len o SuperStar." Práve táto súťaž však Cmorika výrazne a zadarmo zmedializovala. Po skončení SuperStar totiž Šebo pre SME priznal, že o nahraní albumu mladého speváka sa obaja rozhodli už pred ňou. (mt, sita)

Hlavné správy

Spoplatnený obsahVelikáni podvodu dokázali predať Eiffelovku aj linku pražskej električky

V minulosti ľudí podvádzali skutoční velikáni svojho remesla.

Spoplatnený obsahRádiové dievčatá svietili v tme a zomierali. Firma o nich klamala

Maľovali ciferníky, advokáti ich nechceli brániť.

  • 4 hodiny
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní