25.apríla

Vydané 25. 4. 2006 o 0:00

dnes má sviatok

Marek

City, ktoré Marekovia prejavujú a prijímajú, z nich robia bytosti schopné pochopiť veľa vecí. Sú predovšetkým vľúdni a veľmi vnímaví. V detstve ich netreba nútiť k veľkolepým prejavom lásky, ale je potrebné chápať ich. V dospelosti by nemali sľubovať, čo nemôžu splniť. Zdravie majú vyvážené.

šoubiznis

Beckhamovi ukradli auto

Kapitán anglickej futbalovej reprezentácie David Beckham nebude mať dobré spomienky na apríl roku 2006. Po tom, čo si narazil rebrá a musel vynechať ligový zápas v drese Realu Madrid, prišiel v uplynulých dňoch o terénny automobil za 4,5 milióna korún. Ukradli mu ho, keď obedoval so synmi v nákupnom centre.

Známa pre alkohol, drogy

Topmodelka May Andersenová, ktorá bola pre výtržnosti počas letu nad Atlantikom zatknutá v Miami, je opäť voľná. Po dvoch nociach strávených za mrežami sa vďaka kaucii 3000 dolárov dostala táto rodená Dánka opäť na slobodu. V lietadle bola vraj očividne pod silným vplyvom alkoholu a iných drog.

Take That sa vrátili

Niekdajšia populárna britská chlapčenská formácia Take That sa triumfálne vrátila na koncertné pódiá. Po viac ako 10-ročnej prestávke vystúpili pred vypredaným hľadiskom Metro Areny v Newcastli. Nechýbal ani exčlen skupiny Robbie Williams, ale len v podobe hologramu v nadživotnej veľkosti.

myšlienka

Nemožno byť vždy hrdinom, ale vždy možno zostať človekom. Goethe

Hlavné správy

  • 4 hodiny
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní