27.apríla

Vydané 27. 4. 2006 o 0:00

dnes má sviatok

Jaroslav

Jaroslavovia sú predovšetkým pôžitkári, užívajú si sladké ničnerobenie. Sú aj pragmatickí, sebavedomí a materialisticky založení. Ich inteligencia je analytická. Ochotne poradia iným. Životaschopnosť týchto mužov je vynikajúca, sú plní sily.

šoubiznis

Bez drog je zo strachu

Britská topmodelka Jordan sa priznala, že vo svojom živote vyskúšala drogy len jediný raz. Obáva sa totiž, že by jej mohli ublížiť. "Som alergická na priveľa vecí," vysvetlila matka dvoch detí. "Ak ich chcú iní ľudia užívať, je to na nich. Pokiaľ však nie sú dostatočne silní na to, aby povedali nie, vtedy je to problém."

Dannyho 13 s Al Pacinom

V júli chce režisér Steven Soderbergh začať s nakrúcaním filmu Dannyho trinástka, ktorým nadviaže na dobrodružstvá sympatickej skupiny lupičov. Hviezdny herecký tím, v ktorom ani tentoraz nebudú chýbať George Clooney, Brad Pitt alebo Matt Damon, dostane opäť kvalitné posily v osobách Ellen Barkinovej a Al Pacina.

Elton je príkladný manžel

Spevák Elton John a jeho manžel David Furnish vedú príkladný manželský život. "Väčšinou sa hádame o maličkostiach a takéto situácie nastávajú, keď jeden z nás dvoch je unavený a nemá náladu," prezradil spevák.

myšlienka

Človek by nemal vypovedať takúto vetu: Nikdy som nemal príležitosť byť sám sebou.

C. R. Rogers

Hlavné správy

  • 4 hodiny
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní