Mikla si trúfa vysielať aj naživo

Vydané 18. 5. 2006 o 0:00 Autor: MARTINA HABLÁKOVÁ

Od televízie Markíza dostal ústny prísľub na dlhodobú spoluprácu. Tá sa končí v máji. Čaká na moderátorské ponuky. S finalistom SuperStar ROBOM MIKLOM (24) sme sa zhovárali o skončení jeho relácie Deka hity, aj o tom, aká bude budúcnosť.

Ako vám televízia oznámila, že sa relácia končí?

"Oficiálne mi to nikto neoznámil. Začalo to tak vyzerať, že končím. Potom mi na porade povedali, že pracujem do júna. To je všetko."

Nezačína sa nová relácia s novým moderátorom už 3. júna?

"Ja ani neviem, či relácie, ktoré točím, sa budú vysielať len do konca mája, alebo točím na jún. Neviem to, pretože mi to nikto osobne nepovedal. Je zaujímavé, že sa tieto veci dozvedám takýmto spôsobom, od vás."

Ste sklamaný?

"Práca ma bavila, chvíľu som bol z toho smutný. Komerčný trh je teraz preplnený tvárami, takže to chápem. Je to to isté, ako keď som ja minulý rok nahradil Martina Chynoranského. Neberiem to tragicky a som otvorený novým ponukám. Môže to znamenať aj môj posun."

Počíta s vami Markíza do budúcnosti?

"Keď som nastupoval, dostal som ústny prísľub na dlhodobejšiu spoluprácu. Viem si predstaviť live moderovanie reality šou. Ak by ma oslovili konkurenčné televízie, čakal by som na ponuku Markízy, pretože mi prví dali šancu. Ak príde ponuka od inej televízie a Markíza bude mlčať ako doteraz, prijmem ponuku. Aj ja musím z niečoho žiť a platiť účty."

A ak vaša moderátorská kariéra končí a ponuky neprídu?

"Budem sa venovať hudbe. Teraz mi vyšiel punkový album s názvom Pekne natvrdo. Nahral som ho s vlastnou kapelou Projekt náhoda."

Vrátili by ste sa učiť do hudobnej školy?

"Učiť asi nie. Som mladý a mám veľa nápadov. Skôr by som chcel robiť s deťmi v táboroch alebo ako animátor."

Hlavné správy

Spoplatnený obsahKedy tu mávate leto? Vlani bolo v stredu

Reportáž z najchladnejšieho miesta na Slovensku.

Píše Emil Višňovský

Spoplatnený obsahDankova kauza ukázala, že naši politici si nevážia vzdelanie

Stačí im ničím nekrytý papier.

  • 4 hodiny
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní