Tereza Pergnerová prijala ponuku moderovať na Slovensku. Preto, lebo sa chce zabávať, tvrdí
Dobre sedím, dobre rozmýšľam

Vydané 8. 6. 2006 o 0:00 Autor: MARTINA HABLÁKOVÁ
Relácia Kull Klub sa pôvodne vysielala v televízii Markíza. Teraz prešla inováciami a na konkurenčnú TV JOJ. Tereza Pergnerová ponuku moderovať ju prijala, lebo ide o zábavu. Na snímke je so spolumoderátorom Jozefom Poláčkom a s ich hosťom, návrhárom Ferom Mikloškom. FOTO SME - PAVOL FUNTÁL

Na Slovensko bude chodiť raz za dva týždne. V televízii JOJ bude s Jozefom Jopom Poláčkom moderovať Kull Klub. Dnes sa vysiela jeho prvá časť. O tom, prečo ponuku TEREZA PERGNEROVÁ (32) prijala a čo od nej možno očakávať, hovorila so SME.

Prečo ste sa rozhodli moderovať Kuul Klub?

"Ide tu hlavne o zábavu, preto som neváhala. Keď nájdeme spoločnú nôtu s Jopom (Jozef Poláček, producent a spolumoderátor relácie), bude to fungovať super."

Čím vás ponuka zaujala?

"Keď sa relácia vysielala na Markíze, bola som v nej hosťom. Vedela som, do čoho idem. Mala som informácie o tom, že to prešlo inováciou. Jopovu prácu poznám a viem, že je veľmi pracovitý a kreatívny."

Dohodli ste sa na porovnateľných peniazoch, ako dostávate v Česku?

"Nemám oveľa menší honorár. Nerobím veci pre peniaze, tak som nastupovala aj do VyVolených. Nechcem na tom zbohatnúť, to, čo do práce vložím, sa mi vracia inak ako len finančne. Prvoradé je, či to bude fungovať, či môžem byť prínosom. Až potom riešim peniaze. Nemám prehnané nároky, potrebujem dostatok spánku."

Je po prvom nakrúcaní niečo, čo vám nesedí?

"Veľké prestávky, ktoré sú počas samotného nakrúcania. V Čechách som zvyknutá pracovať v kuse 11 hodín. Tu sú prestávky ako u hercov pri nakrúcaní filmu. Ja nie som herečka, ja som mašina. (smiech) Keď je dlhšia prestávka, pýtam sa: Čo sa deje? A prekáža mi aj kreslo, to biele chlpaté je úplne mimo mojej osobnosti. Potrebujem pevné, aby som mohla dobre sedieť. Keď dobre sedím, dobre rozmýšľam."

Vo VyVolených nestojíte?

"Za pochodu to ide najlepšie, že áno."

Necítite hendikep oproti Poláčkovi, keďže slovenskú smotánku až tak nepoznáte?

"Mňa české celebrity nezaujímajú."

Slovenské áno?

"Áno, pretože ich nepoznám. Tie, ktoré som zažila v prvých dvoch častiach Kuul Klubu, sú super. Majú názor, príbeh. Už ma nebaví stále čítať o tom, kto chce aké dieťa alebo kto na dieťati pracuje."

Takí sa v programe neobjavia?

"Dohoda bola, že do jednej relácie budeme vždy hľadať 'plagátový' typ a typ, ktorý je niečím zaujímavý. Mne bude bližší ten druhý."

A čo urobíte, keď príde ponuka na moderovanie z Česka?

"Ak bude zaujímavá, vezmem ju."

Čo by ste nerobili?

"Neviem si predstaviť, že komentujem futbalový zápas. To by som asi nezvládla."

 

Hlavné správy

Spoplatnený obsahVelikáni podvodu dokázali predať Eiffelovku aj linku pražskej električky

V minulosti ľudí podvádzali skutoční velikáni svojho remesla.

Spoplatnený obsahRádiové dievčatá svietili v tme a zomierali. Firma o nich klamala

Maľovali ciferníky, advokáti ich nechceli brániť.

  • 4 hodiny
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní