Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Aká vysoká je daň za politický postoj? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

No ak je to tak, že

Politológ Grigorij Mesežnikov súhlasí: "Do istej miery to renomé niekoľkých umelcov naštrbilo. V súvislosti s tým, že táto strana bola vnímaná ako pôvodca istých problémov na Slovensku."

tak potom chudáci tí, čo v rokoch 1998 a 2002 podporovali Dzurindu! Tí si to teraz vypijú do dna!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Mesežnikov má pravdu,

ale platí to i na neho. V jeho prípad je to však zložitejšie. V roku 1988 sem prišiel ako bolševícky politruk, hrdo sa hlásiaci ku komunizmu, z ktorého potom židovská obec urobila demokrata. A teraz sa otvorene sa teraz hlási k Dzurindovi. Teda, guláš ako sa patrí. V každom prípade je to fas, korého názory netreba brať vážne, lebo buď klamal predtým, alebo teraz. Nehovoriac o tom, že už nám tu skutočne nič nechýba len jeho názory.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

rozdiel

nechcem príliš polemizovať, ale nevidieť rozdiel v ére mečiarizmu a dzurindovej vlády je politická slepota. v mene mečiara sa na slovensku vraždilo milý andrejbur, to nehovorím o zastrašovaní a budovaní tzv.vyššej vrstvy...ano dzurida tiež nie je to pravé orechové ale oproti mečiarovi.......neporovnávajme neporovnatelné
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

..prast , jak uhod.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

"umelci"

Presny citat:

"...Konštatoval (pozn.: podpredseda vlády Obzina), že sme si hýčkali a kupovali umelcov a takto to aj vyzerá. Vždy mal názor, že musíme v tejto oblasti robiť politiku inak. Ukazuje sa, že sme v oblastiach kultúry z hľadiska riadenia zaostali, nemáme politickú intuíciu a politika s umelcami, čo zdôrazňuje „je tiež umenie“. Umelci sú predajní a nespoľahliví – sú to bohémy..."

"...Je mierne povedané nefér, že umelci všetkých smerov, ktorí boli pred revolúciou „ideologicky na vysokej úrovni“ a svojou spisbou, predstaveniami, atď. sa angažovali pre politiku KSČ, ako ľahko obrátili kabát a dnes sú super vykladači demokracie. Pýtam sa, je to z ich strany etické, majú morálku? Žiaľ, čo je horšie to isté sa týka viacerých v súčasnosti „renomovaných“ novinárov. Aj v SME máte jedného takého, ktorý sa z pozície ortodoxného komunistu – zástupcu šéfredaktora ideologického týždenníka ÚV KSS „Nové slovo“ prepracoval súčasnými článkami na super demokrata – humoristu. Ako humorista mi nevadí.

Divím sa, že to ľudia akceptujú. Mám k dispozícii výber jeho článkov z Nového slova, ktoré keď porovnám so súčasnosťou, tak mi vlasy ježkom vstávajú..."

Vladimír Lexa: V čase „Nežnej“ a tesne po nej
SME, 29. 11. 2005
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Komentátor

Mohli by ste mi nejaké tie jeho články poslať? Potrebujem sa po dlhej dobe schuti zasmiať. Tu je môj mail: eklektik22@yahoo.com, vďaka.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

HOLD AJ ONI MAJU SVOJU E55

!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

usa vs slovensko

lenze na rozdiel od usa kde podporuju bud demokratov alebo republikanov nasi riskuju svoj image v podpore vseliakych stran na jedno obdobie
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho